Rozhodně ano. Krásná a čistá výloha je jeden z nejdůležitějších faktorů, jak zaujmout zákazníka. Tento fakt by žádný dobrý obchodník neměl podceňovat.

Řada obchodníků jí bere jako nutnost navíc, a podceňují její skutečný účel. Právě krásná výloha rozhodne o tom, zda zákazníka zaujme natolik, že se rozhodne vybočit ze své     obvyklé trasy, a zavítá navštívit právě Váš obchod.

To, jak pečujete o výlohu, ukazuje, jak pečujete o celý svůj obchod. Představte si situaci, když se doma chystáte na nějakou důležitou událost. Co je pro vás tím nejdůležitějším pomocníkem? Ano, zrcadlo. Zrcadlo slouží k tomu, aby nám ukázalo, jak vypadáme, a jak jsme upravení. Co když ale naleznete šmouhy, přes které nevidíte přesně, jak vypadáte? Nebo je Vaše zrcadlo dokonce tak zaneřáděné, že se v něm ani neuvidíte? Samozřejmě, jej budete chtít hned vyčistit tak, aby nic nerušilo váš výhled.
Podobně by výloha Vašeho obchodu měla dokonale zrcadlit to, nač se může zákazník těšit uvnitř, aniž by zákazníkům překážely nečistoty ve výhledu.

Lidé každý den procházejí kolem vašeho obchodu a koukají co je za výlohou. Všichni mohou být Vašimi potencionálními zákazníky v případě, že je něco velmi zaujme uvnitř výlohy, ne na ní. Prach, šmouhy a cokoliv, co by bránilo potenciálnímu zákazníkovi, aby viděl nádhernou výstavu, kterou máme ve výloze se na skleněné ploše nesmí vyskytovat. Dokážete si představit mýt výlohu, s tak velkým rozměrem? A to je přesně to, co můžete nechat na nás.

Existují tak prašné ulice, kde je mytí výloh na denním pořádku, a je jim potřeba věnovat velkou péči. Zbavit se šmouh, není tak jednoduché, jak by se mohlo zdát. Mytí výloh vyžaduje svou speciální techniku, a ne každý ji ovládá. Proč tedy tuto práci nesvěřit pravým profesionálům, kteří přesně ví, jak má vypadat dokonale umytá výloha, do níž když zasvítí paprsky slunce, nenaleznete žádnou šmouhu?

Říkáte si nyní, že koukat do výlohy může být přeci jen přitažlivé? Věřte, že jste se ještě na výlohu ještě nikdy nedívali s takovou přesností jako náš myč oken.

2 137 Responses to Je výloha vašeho obchodu vaší vizitkou?